Catalogusnummer: 2382
Dubbelloops percussie jachtgeweer gesigneerd Damas, Turc, eind 19de eeuw,

fraaie 'Twist Damascus' loop, houten kolf versierd met gestoken leeuwenkop, laadstok.

l. 124 cm.

Damas, Turc.

Double barreled gun, late 19th century. Engraved on barrel 'Damas Turc'. With carved lions head. L: 124 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400