Catalogusnummer: 2475
Rusland, ikoon, 18e eeuw;

Verrijzenis van Christus (beschadigd)

31 x 26 cm.

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140