Catalogusnummer: 2475
Rusland, ikoon, 18e eeuw;
Verrijzenis van Christus (beschadigd)
31 x 26 cm.
Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140