Catalogusnummer: 2390
Eugene Antoine Aizeling (1821-1902), bronzen sculptuur, 19e eeuw;
'Glaneuse'. Gesigneerd
h. 94 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700
Hamerprijs:
€ 700