Catalogusnummer: 2390
Eugene Antoine Aizeling (1821-1902), bronzen sculptuur, 19e eeuw;

'Glaneuse'. Gesigneerd

h. 94 cm.

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700