14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1024
Een paar bronzen vergulde twee-lichts wandappliques,

met vaasornament, Louis XVI-stijl, 20e eeuw, Hierbij een groter 3-lichts exemplaar.

h. 27 - 38 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100