14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Een paar bronzen vergulde twee-lichts wandappliques,
met vaasornament, Louis XVI-stijl, 20e eeuw, Hierbij een groter 3-lichts exemplaar.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100