12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 3230-3284 - Aziatica (Perzië - Zuidoost Azië)
Catalogusnummer: 3266
Perzie, papier mache en beschilderde pennendoos, Qajar Periode, 19e eeuw,

met beschilderde afbeelding van ontmoetingen van notabelen. Herkomst collectie Peter Polderman, Den Haag. (enkele kleine restauraties en beschadigingen)

L. 25 cm.

Persia, Qajar, finely painted and lacquered papier mache scibe box, 19th century. The inside box painted with flower motives in gold paint on a black ground. Ex Collection Peter Polderman, The Hague.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 880
Hamerprijs: € 880

Hamerprijs: € 880