Sal Meijer (1877-1965)
Singel met de Ronde Lutherse Kerk / Poortje Heiligeweg
tweemaal ets, gesign., 11 x 8 cm. en 18 x 9 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100