1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4842
Catalogusnummer: 4842
Andreas Schelfhout (1787-1870)

Man achter slee met koperen melkkan op het ijs

aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm.

Taxatie: € 500 - 800
Hamerprijs:

Totale kosten: €