1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4840
Catalogusnummer: 4840
Andreas Schelfhout (1787-1870)

Landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen

inkt en aquarel, gesign. l.o., 13,5 x 19 cm.

Taxatie: € 600 - 800
Hamerprijs:

Totale kosten: €