Andreas Schelfhout (1787-1870)
Landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen
inkt en aquarel, gesign. l.o., 13,5 x 19 cm.
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600