1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974428
Catalogusnummer: 4820
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Twee stillevens met bloemen in een vaas

tweemaal aquarel, 36 x 23 cm.

Taxatie: € 300 - 500
Hamerprijs:

Totale kosten: €