5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Twee stillevens met bloemen in een vaas
tweemaal aquarel, 36 x 23 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220