5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4841
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Twee stillevens met bloemen in een vaas

tweemaal aquarel, 36 x 23 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220