7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Drukte bij de Korenbeurs aan het Damrak te Amsterdam
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000
Overboden