020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4942
Indonesische school, 20e eeuw,
Twee landschappen
tweemaal doek, 40 x 60 cm.
[2]
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50
Overboden