Catalogusnummer: 2546
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw,

met religieuze inscriptie en gedateerd '1782' (randbeschadigingen)

diam. 31 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160