Catalogusnummer: 2843
China, twee blauw-witte en een famille rose porseleinen bord, 18e eeuw,

de blauw-witte borden divers gedecoreerd met bloemen en tuin, het famille rose bord met bloemen (haarlijnen en randschilfers)

diam. 21,5 -23,2 cm

China, two blue and white and a famille rose plate, 18th century, the blue and white plated variously decorated wih flowers and garden, the famille rose plate with flowers (hairline cracks and rim frits)

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100