China, twee blauw-witte en een famille rose porseleinen bord, 18e eeuw,
de blauw-witte borden divers gedecoreerd met bloemen en tuin, het famille rose bord met bloemen (haarlijnen en randschilfers)
China, two blue and white and a famille rose plate, 18th century, the blue and white plated variously decorated wih flowers and garden, the famille rose plate with flowers (hairline cracks and rim frits)
Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100