14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Duitsland, spanen doos, 19e eeuw,
polychroom beschilderd met spreuk 'Aufrichtig in der That, niemahls gereuet hat. Met opgelegde ingekleurde geravure van Das Dorf.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80