020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4957
Gerhard Altmann (1877-1940)
Bloemstilleven
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
[1]
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Hamerprijs:
€ 380
Overboden