5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4957
update-catalogue
Gerhard Altmann (1877-1940)

Bloemstilleven

doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380

outbid-warning
Overboden