Frankrijk, zoutvat, buitenland, kristallen coupe met zilveren montuur en schenkkannetje,
zoutvat met groen kristallen en verguld bladvormige schaaltje met meesterteken, 3e gehalte, 1e en 2e gehalte
h 7,5 cm, h 14 cm, h 11 cm, bruto 552 gr.
Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120