2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 554
Snuifdoos van schelp met schildpad deksel in zilveren montuur, 18e eeuw,

gemerkt oud belastingstempel 1859-1893, 1e gehalte, barstje in schelp

8,5 x 7,5 cm, bruto 114 gr.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320