2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 526
Suikerstrooier, Rococo stijl,

geribd getordeerd omgekeerd balustervormige, knop in bloemvorm, met pseudokeuren, jaarletter 1903, 2e gehalte, deukje in rand voet

h 21 cm, 365 gr.

Taxatie: € 120 - € 240
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100