14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: 3475-3499 - Perzische en Islamitische kunst
Perzië, beschilderd lakwerk boekpaneel, Qajar, begin 19e eeuw, Jild-i kitab,
met voorstelling van oorlogsstrijd.(enkele kleine beschadigingen)
Persia, laquerware book panel, 1st half 19th century, Jild-i kitab. With fine painted scene of warfare
Taxatie: € 500 - € 750
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500