2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 529
Gelegenheidslepel ca. 1800, een tasbeugel en pijpenwroeter, 19e eeuw,

eivormige bak, de steel bekroond met Vrouwe Fortuna, gekeurd met meesterteken M? herkeurteken 1807, restauratie

l 17 cm,, h 2,5 cm, l 10 cm, bruto 238 gr.

3

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120