5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Pierre Billet (1837-1922)
Twee vrouwen zoeken schelpen op het strand
houtskool, gesign. l.o., '79, 38 x 53 cm.
Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Overboden