1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0045653512
Catalogusnummer: 4838
Pierre Billet (1837-1922)

Twee vrouwen zoeken schelpen op het strand

houtskool, gesign. l.o., '79, 38 x 53 cm.

Taxatie: € 140 - 180
Hamerprijs:

Totale kosten: €