7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4536
update-catalogue
Franse school, 18e eeuw

Uitgestrekt landschap met figuren bij een rivier

doek, 50 x 70 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400

Hamerprijs: € 3.400

outbid-warning
Overboden