020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4536
Franse school, 18e eeuw
Uitgestrekt landschap met figuren bij een rivier
doek, 50 x 70 cm.
[1]
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400
Hamerprijs:
€ 3.400
Overboden