7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4522
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Landschap met figuren op een bevroren vaart

doek, 42 x 59 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150

outbid-warning
Overboden