020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4522
Hollandse school, 18e eeuw
Landschap met figuren op een bevroren vaart
doek, 42 x 59 cm.
[1]
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150
Hamerprijs:
€ 1.150
Overboden