12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, houten beeldengroep van Zhen Wu, 19e eeuw,
de Onsterfelijke gezeten op een hoge zetel, een acoliet en schildpad aan zijn zijde (reparatie aan achterzijde, kleine beschadigingen)
China, wood group of Zhen Wu, 19th century, the Immortal seated on a high throne, an acolyte and tortoise beside him (repair to the reverse, small damages)
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120