99843291
Catalogusnummer: 5004
Anton Rooskens (1906-1976)

Printemps

litho

25 x 32 cm.

gesign. r.o., '72, H.C.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100