14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
China, kunsthars beker, 20ste eeuw
Hierbij twee kunst hars beelden in de vorm van een hoorn, 20ste eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180