Catalogusnummer: 2455
Duitsland, polychroom en verguld vruchtenhouten sculptuur van St. Florian, 18e/19e eeuw,

met wateremmer in de hand boven brandende kerk. St. Florian is de patroon van de brandweer (één duim mist)

h. 63 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300