Duitsland, polychroom en verguld vruchtenhouten sculptuur van St. Florian, 18e/19e eeuw,
met wateremmer in de hand boven brandende kerk. St. Florian is de patroon van de brandweer (één duim mist)
Taxatie: € 800 - € 1.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300