Catalogusnummer: 2393
Ronde ivoren-schildpad doos, 19e eeuw,

in het deksel vergulde plaquette achter glas 'Illustres descandants d'Henri IV.., Morel Fecit.

diam. 7,5 cm.

Taxatie: € 350 - € 450
Hamerprijs: