0099971904
Catalogusnummer: 2789
China, blauw witte kom, 19e eeuw

met oren met voorstellingen van phoenixen. (randscherf beschadiging)

diam. 17 cm.

Taxatie: € 160 - 220
Hamerprijs:

Totale kosten: €