020-6220447 info@dezwaan.nl
  • Login
  • Mijn account
  • Registreren
  • english
  • Kopen
  • Verkopen
  • Online catalogus
  • Over ons
  • Contact
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen

< Vorige
1 2 3 ... 80 81 82 83 84 85
Volgende >
Verkocht 6
100027209
Catalogusnummer: 8019
13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00
8000-8056 - Antieke en klassieke grote meubelen
David Binder, Engeland, mahoniehouten vitrinekast, 20e eeuw,

met gebogen front, één deur en drie glazen schappen. Geen sleutel

b 68, h 203, d 77,5 cm

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200
Lees meer | bieden
Verkocht 3
100027208
Catalogusnummer: 8020
Engeland, mahoniehouten vitrinekast, ca. 1900,

met gebogen front, twee deuren en drie glazen schappen

b 120, h 217, d 70 cm

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100027210
Catalogusnummer: 8021
Mahoniehouten vitrine op ondertafel, ca. 1900.

Afkomstig van Scheepvaartmuseum. Hierbij andere passende houten ondertafel

b 87, h 166, d 87 cm; 87 x 87, h 110 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875
Lees meer | bieden
Verkocht 6
100026578
Catalogusnummer: 8022
Mahoniehouten secrétaire en abattant, Directoire, ca. 1810,

met wit marmeren blad, vier laden en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Het geheel versierd met messing beslag

b 64, h 124, d 32 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800
Lees meer | bieden
Verkocht 6
100027203
Catalogusnummer: 8023
Frankrijk, mahoniehouten dressoir in Empire-stijl, 20e eeuw,

met groen marmeren blad. In het getrapte front drie laden, drie deuren en vrijstaande kolommen met Ionische-Corinthische kapitelen. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag

b 181, h 100, d 61 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Lees meer | bieden
Verkocht 6
100027879
Catalogusnummer: 8024
Engeland, bruin gebeitste eikenhouten zilverkist, laat 19e eeuw,

met smeedijzeren banden en -hoekstukken

b 86, h 62, d 56 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Lees meer | bieden
Verkocht 5
21153359
Catalogusnummer: 8025
Eikenhouten porseleinkast, 18e eeuw,

met gestoken kuif, waaronder twee deuren met ruiten in vakwerk. De onderkast met drie deuren

b 170, h 235, d 46 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Lees meer | bieden
7
57332013
Catalogusnummer: 8026
Mahoniehouten klapbuffet, Louis XVI, ca. 1800,

met opklapbaar glasetagère, waaronder tinnen lekbak (gemerkt). In het front twee laatjes en twee jalouziedeurtjes. De zijden met uittrekblad

b 92, h 83/130, d 55 cm; uittrekblad b 44 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs:
Lees meer | bieden
Verkocht 6
100026575
Catalogusnummer: 8027
Mahoniehouten chiffonnière, zgn semainier, Directoire, ca. 1810,

met grijs marmeren blad (restauratie). In het front zeven laden. Het geheel versierd met messing beslag. Geen sleutels

b 79, h 146, d 40 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000
Lees meer | bieden
Verkocht 5
81492564
Catalogusnummer: 8028
Zwart gelakt houten bureau-ministre, fabrikaat Sligh-Lowry, U.S.A, Holland, Michigan,

met acht laden en messing beslag

122 x 61, h 77 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100026506
Catalogusnummer: 8029
Oostenrijk, kersenhouten eettafel, laat 19e eeuw.

Het blad met stermotief. Hierbij vier stoelen

diam 95, h 78 cm

[5]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Lees meer | bieden
Verkocht 6
100027878
Catalogusnummer: 8030
Engeland, mahoniehouten tallboy, 19e eeuw,

met zeven laden en messing beslag (incompleet). Op bracket feet

b 86, h 158, d 55,5 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Lees meer | bieden
Verkocht 7
84652652
Catalogusnummer: 8031
Eikenhouten kist, vroeg 18e eeuw

(restauraties)

b 109, h 66, d 58 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Lees meer | bieden
Verkocht 7
100026623
Catalogusnummer: 8032
Geëboniseerd houten bonheur du jour in Louis XV-XVI-stijl, laat 19e eeuw,

met met twee deurtjes en lade. Met verguld bronzen ornamenten en Boulle inlegwerk van schildpad en messing

b 77, h 129, d 47 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100027030
Catalogusnummer: 8033
Engeland, mahoniehouten tafel, ca. 1900.

Op vier gedraaide poten met zwenkwieltjes. Met één tussenblad en slinger

121 x 106, h 73 cm; tussenblad b 58 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Lees meer | bieden
Verkocht 3
100026897
Catalogusnummer: 8034
Groen gelakt grenenhouten keukenkast, vroeg 19e eeuw,

met gebogen kap, waaronder deur met ruiten in vakwerk. In de voet een lade. Linker achterpoot gebroken, één ruitje ontbreekt, geen sleutel

b 103, h 233, d 43 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Lees meer | bieden
Verkocht 4
100027430
Catalogusnummer: 8035
Grenenhouten toontafel, ca. 1930,

met opstand en zes laden

190 x 59, h 92 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Lees meer | bieden
Verkocht 4
100027593
Catalogusnummer: 8036
Polychroom beschilderde grenenhouten kist, 18e eeuw,

met religieus tafereel. Op slofpoten (recenter)

b 174, h 54, d 50/60 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Lees meer | bieden
100027207
Catalogusnummer: 8037
Holland, eikenhouten met wortelnoten gefineerde tweedeurs porseleinkast in Louis XV-stijl,

met in de voet een lade

b 164, h 252, d 43 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480
Lees meer | bieden
5
32105067
Catalogusnummer: 8039
Uiterst fraai kruisvoetkabinet, circa 1700.

Geheel met marqueterie van divere notenhoutsoorten en geeboniseerde lijstwerk. De twee deuren met Louis XIV bandmotieven. Binnenzijde van de deuren met ruitvormtge banden en centraal een cartouche met deels ebbenhouten voluten. Op onderkast met twee laden waaronder zes zeskantige door regels verbonden poten

h. 230, br 162 en d 60 cm.

Provenance: collectie van kasteel Frymerson te Sint Odiellieenberg, uit de inboedel van Mw. Johanna De Zantis de Frymerson- jonkvrouwe van der Goes, (1921- 2016)

Taxatie: € 7.000 - € 9.000
Hamerprijs:
Lees meer | bieden
Verkocht 4
91963235
Catalogusnummer: 8040
Mahoniehouten buffetkast, Empire, ca. 1810,

met grijs marmeren blad. In het front lade, twee deuren en vrijstaande kolommen op de hoekstijlen

b 116, h 99, d 58 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Lees meer | bieden
Verkocht 2
100026594
Catalogusnummer: 8041
Beukenhouten bibliotheektrap

h 163 cm (uitgeklapt)

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100027206
Catalogusnummer: 8042
Frankrijk, mahoniehouten tafel in Empire-stijl, ca 1900,

met geaderd groen marmeren blad. Op zes zuilvormige poten met Ionische-Korinthische kapitelen. Het geheel versierd met vuurverguld bronzen ornamenten

diam 104, h 75 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150
Lees meer | bieden
Verkocht 4
77986929
Catalogusnummer: 8044
Eikenhouten commode, 18e eeuw,

met in het gebogen front vier laden. Op bracket feet

b 88, h 79, d 52 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Lees meer | bieden
Verkocht 6
72873396
Catalogusnummer: 8045
Mahoniehouten klapbuffet, Empire,

met uitschuifbare glasetagère, lade, twee deuren en uitrekbladen, Voor de hoekstijlen vrijstaande gezwarte kolommen

b 107, h 98, d 54 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Lees meer | bieden
Verkocht 5
87914024
Catalogusnummer: 8047
Engeland, mahoniehouten ronde coulissetafel, 19e eeuw,

op kantige kolompoot met driesprant. Met drie tussenbladen

diam 127, h 75 cm; ieder tussenblad b 55,5 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Lees meer | bieden
Verkocht 6
100028008
Catalogusnummer: 8048
Notenhouten commode, ca. 1800,

met in het orgelgebogen front drie laden. Geen sleutel (fineer slecht, restauraties)

b 83, h 82, d 54 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Lees meer | bieden
Verkocht 2
100028014
Catalogusnummer: 8049
Ronde kersenhouten salontafel, in Louis XVI-stijl,

met natuurstenen blad

diam 85, h 55 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Lees meer | bieden
Verkocht 3
100028482
Catalogusnummer: 8050
Globe Wernicke, Engeland, eikenhouten modulaire boekenkast, ca. 1900,

bestaande uit vijf delen, kap en voet

b 87, h 207, d 46 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Lees meer | bieden
Verkocht 3
100028485
Catalogusnummer: 8051

b 87, h 207, d 46 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Lees meer | bieden
Verkocht 8
100028829
Catalogusnummer: 8052
Eikenhouten uitschuiftafel met zes -stoelen, Art Deco,

gefineerd met satijn-, coromandel- en ebbenhouten geometrische patronen

129 x 100, h 77 cm: ieder uitschuifblad b 52 cm

[7]

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100
Lees meer | bieden
Verkocht 3
65846881
Catalogusnummer: 8053
Geel gelakt grenenhouten kastje

met twee deuren en twee laden. Bestaande uit twee gestapelde bedkastjes

b 40, h 157, d 31 cm

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Lees meer | bieden
Verkocht 4
100028912
Catalogusnummer: 8054
Notenwortelhouten dressoir, Art Deco,

met glasplaat en twee iepenhoutendeuren. Geen sleutel

b 140/147, h 80, d 48 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100027205
Catalogusnummer: 8055
Frankrijk, mahoniehouten ééndeurs vitrinekast in Empire-stijl, circa 1900,

met spiegelachterwand en drie glazen schappen. Het geheel versierd met verguld bronzen appliques en monturen

b 62, h 170, d 36 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950
Lees meer | bieden
3
2001625
Catalogusnummer: 8056
Mahoniehouten tafel, Louis XVI,

met één lade (slotplaat niet afgebeeld, wél aanwezig)

88 x 62, h. 74 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Hamerprijs:
Lees meer | bieden
Verkocht 4
100028253
Catalogusnummer: 8057
Wit geschilderde grenenhouten commode in Louis XVI-stijl, 20e eeuw,

met onyx blad (restauraties). In het front vier laden

b

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Lees meer | bieden
Verkocht 7
100028805
Catalogusnummer: 8300
8300-8327- Antieke en klassieke kleine meubelen
Paar zwart laqué notenhouten hoekkastjes, 18e eeuw,

ieder met in het gebogen front twee deurtjes met geschilderde taferelen

b 45, h 74, d 32 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460
Lees meer | bieden
Verkocht 5
2001724
Catalogusnummer: 8302
Frankrijk, kersen- en grenenhouten 'faux bamboo' tafel ca. 1910,

met één lade

82 x 60, h 75 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480
Lees meer | bieden
Verkocht 2
2001734
Catalogusnummer: 8303
Bruin gelakt eikenhouten hoekkastje, 18e eeuw.

De deur met geschilderde voorstelling van papagaai met fruit.

br 52, h 83, d 23 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 350
Hamerprijs: € 350
Lees meer | bieden
Verkocht 8
100027204
Catalogusnummer: 8305
Frankrijk, mahoniehouten theetafel, ca. 1900,

met afneembaar dienblad en met verguld bronzen ornamenten. Voorheen etagère, losse onderdelen aanwezig

68 x 49, h 46 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Lees meer | bieden
Verkocht 17
100026627
Catalogusnummer: 8306
Noten- en iepenhouten commode in Louis XV-stijl, 19e eeuw.

In het gebogen front drie laden met porseleinen medaillons. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag

b 40, h 74, d 27 cm

Taxatie: € 700 - € 1.000
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Lees meer | bieden
Verkocht 7
100026632
Catalogusnummer: 8307
Mahonie- en esdoornhouten naaitafeltje, Charles X, eerste helft 19e eeuw,

met lade en openslaande klep, waaronder spiegel en vakwerk. Op liervormige poten met zwanenhalzen. Het geheel versierd met marqueterie. Geen sleutel

b 52, h 77, d 35 cm

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Lees meer | bieden
Verkocht 8
100026535
Catalogusnummer: 8308
Mahoniehouten bedkastje, Directoire, laat 18e eeuw,

met Carrara marmeren blad en messing hekwerk. In het front drie laden, ieder met messing slotplaatje

b 44,5, h 75,5, d 32 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Lees meer | bieden
Verkocht 7
100026625
Catalogusnummer: 8309
Mahoniehouten rond bedkastje, Empire, ca. 1820,

met grijs marmeren blad, deurtje en verguld bronzen rozetten

h 83, diam 47 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750
Lees meer | bieden
Verkocht 3
54830344
Catalogusnummer: 8310
Bruin gebeitst beukenhouten vitrinekastje

met vier schuifdeuren en vijf glazen schappen

b 53, h 110, d 22 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Lees meer | bieden
Verkocht 3
100026719
Catalogusnummer: 8311
Geëboniseerd houten theetafel, Willem III.

Het gecontourneerde notenhouten blad met inlegwerk. Op vier voluutvormige poten, waartussen gedraaide knop (één knop ontbreekt)

85 x 60, h 72 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Lees meer | bieden
Verkocht 9
100026546
Catalogusnummer: 8313
Eikenhouten samovar tafeltje, Louis XV, 18e eeuw,

met marmeren blad (restauratie) en uittrekblad

42 x 43, h 67 cm

Taxatie: € 1.000 - € 1.400
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100027202
Catalogusnummer: 8314
Frankrijk, paar mahoniehouten bedkastjes in Empire-stijl, ca. 1900,

ieder met grijs marmeren blad. In het front lade en klep. Op kariatidevormige poten. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag

b 40, h 75, d 43,5 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Lees meer | bieden

< Vorige
1 2 3 ... 80 81 82 83 84 85
Volgende >

Snel naar

  • Catalogus & Online bieden
  • Kopen
  • Verkopen

Overig

  • Inloggen
  • Registreren

Over De Zwaan

  • Privacybeleid
  • Adres & route
  • Veilingvoorwaarden

Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam

  • 020-6220447
  • 020-6384576
  • info@dezwaan.nl