8000-8056 - Antieke en klassieke grote meubelen
met gebogen front, één deur en drie glazen schappen. Geen sleutel
b 68, h 203, d 77,5 cm
met gebogen front, twee deuren en drie glazen schappen
b 120, h 217, d 70 cm
Afkomstig van Scheepvaartmuseum. Hierbij andere passende houten ondertafel
b 87, h 166, d 87 cm; 87 x 87, h 110 cm
met wit marmeren blad, vier laden en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Het geheel versierd met messing beslag
b 64, h 124, d 32 cm
met groen marmeren blad. In het getrapte front drie laden, drie deuren en vrijstaande kolommen met Ionische-Corinthische kapitelen. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag
b 181, h 100, d 61 cm
met smeedijzeren banden en -hoekstukken
b 86, h 62, d 56 cm
met gestoken kuif, waaronder twee deuren met ruiten in vakwerk. De onderkast met drie deuren
b 170, h 235, d 46 cm
met opklapbaar glasetagère, waaronder tinnen lekbak (gemerkt). In het front twee laatjes en twee jalouziedeurtjes. De zijden met uittrekblad
b 92, h 83/130, d 55 cm; uittrekblad b 44 cm
met grijs marmeren blad (restauratie). In het front zeven laden. Het geheel versierd met messing beslag. Geen sleutels
b 79, h 146, d 40 cm
met acht laden en messing beslag
122 x 61, h 77 cm
Het blad met stermotief. Hierbij vier stoelen
diam 95, h 78 cm
[5]
met zeven laden en messing beslag (incompleet). Op bracket feet
b 86, h 158, d 55,5 cm
(restauraties)
b 109, h 66, d 58 cm
met met twee deurtjes en lade. Met verguld bronzen ornamenten en Boulle inlegwerk van schildpad en messing
b 77, h 129, d 47 cm
Op vier gedraaide poten met zwenkwieltjes. Met één tussenblad en slinger
121 x 106, h 73 cm; tussenblad b 58 cm
met gebogen kap, waaronder deur met ruiten in vakwerk. In de voet een lade. Linker achterpoot gebroken, één ruitje ontbreekt, geen sleutel
b 103, h 233, d 43 cm
met opstand en zes laden
190 x 59, h 92 cm
met religieus tafereel. Op slofpoten (recenter)
b 174, h 54, d 50/60 cm
met in de voet een lade
b 164, h 252, d 43 cm
Geheel met marqueterie van divere notenhoutsoorten en geeboniseerde lijstwerk. De twee deuren met Louis XIV bandmotieven. Binnenzijde van de deuren met ruitvormtge banden en centraal een cartouche met deels ebbenhouten voluten. Op onderkast met twee laden waaronder zes zeskantige door regels verbonden poten
h. 230, br 162 en d 60 cm.
Provenance: collectie van kasteel Frymerson te Sint Odiellieenberg, uit de inboedel van Mw. Johanna De Zantis de Frymerson- jonkvrouwe van der Goes, (1921- 2016)
met grijs marmeren blad. In het front lade, twee deuren en vrijstaande kolommen op de hoekstijlen
b 116, h 99, d 58 cm
h 163 cm (uitgeklapt)
met geaderd groen marmeren blad. Op zes zuilvormige poten met Ionische-Korinthische kapitelen. Het geheel versierd met vuurverguld bronzen ornamenten
diam 104, h 75 cm
met in het gebogen front vier laden. Op bracket feet
b 88, h 79, d 52 cm
met uitschuifbare glasetagère, lade, twee deuren en uitrekbladen, Voor de hoekstijlen vrijstaande gezwarte kolommen
b 107, h 98, d 54 cm
op kantige kolompoot met driesprant. Met drie tussenbladen
diam 127, h 75 cm; ieder tussenblad b 55,5 cm
met in het orgelgebogen front drie laden. Geen sleutel (fineer slecht, restauraties)
b 83, h 82, d 54 cm
met natuurstenen blad
diam 85, h 55 cm
bestaande uit vijf delen, kap en voet
b 87, h 207, d 46 cm
b 87, h 207, d 46 cm
gefineerd met satijn-, coromandel- en ebbenhouten geometrische patronen
129 x 100, h 77 cm: ieder uitschuifblad b 52 cm
[7]
met twee deuren en twee laden. Bestaande uit twee gestapelde bedkastjes
b 40, h 157, d 31 cm
met glasplaat en twee iepenhoutendeuren. Geen sleutel
b 140/147, h 80, d 48 cm
met spiegelachterwand en drie glazen schappen. Het geheel versierd met verguld bronzen appliques en monturen
b 62, h 170, d 36 cm
met één lade (slotplaat niet afgebeeld, wél aanwezig)
88 x 62, h. 74 cm
met onyx blad (restauraties). In het front vier laden
b
8300-8327- Antieke en klassieke kleine meubelen
ieder met in het gebogen front twee deurtjes met geschilderde taferelen
b 45, h 74, d 32 cm
met één lade
82 x 60, h 75 cm
De deur met geschilderde voorstelling van papagaai met fruit.
br 52, h 83, d 23 cm
met afneembaar dienblad en met verguld bronzen ornamenten. Voorheen etagère, losse onderdelen aanwezig
68 x 49, h 46 cm
In het gebogen front drie laden met porseleinen medaillons. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag
b 40, h 74, d 27 cm
met lade en openslaande klep, waaronder spiegel en vakwerk. Op liervormige poten met zwanenhalzen. Het geheel versierd met marqueterie. Geen sleutel
b 52, h 77, d 35 cm
met Carrara marmeren blad en messing hekwerk. In het front drie laden, ieder met messing slotplaatje
b 44,5, h 75,5, d 32 cm
met grijs marmeren blad, deurtje en verguld bronzen rozetten
h 83, diam 47 cm
met vier schuifdeuren en vijf glazen schappen
b 53, h 110, d 22 cm
Het gecontourneerde notenhouten blad met inlegwerk. Op vier voluutvormige poten, waartussen gedraaide knop (één knop ontbreekt)
85 x 60, h 72 cm
met marmeren blad (restauratie) en uittrekblad
42 x 43, h 67 cm
ieder met grijs marmeren blad. In het front lade en klep. Op kariatidevormige poten. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag
b 40, h 75, d 43,5 cm