Hieronder treft u onze online catalogus aan. Het is een 'Live Online' zaalveiling. Zodra u bent ingelogd kunt u zelf online commissiebiedingen (dus uw maximale bod) plaatsen middels de online catalogus. Dat kan tot één uur voordat van de betreffende zitting de zaalveiling begint. (U krijgt géén melding als uw commissiebod overboden is). De data en aanvangstijden van de zittingen van de 'Live Online' zaalveiling staan bij elk kavelnummer vermeld. Op die tijden kunt u de live stream van de veiling volgen en 'Live Online' meebieden. Tevens is bieden in de veilingzaal mogelijk. U kunt de catalogus sorteren op volgorde van lotnummer of op volgorde van veilingdatum. Tevens kunt u een lijst met favoriete lotnummers maken middels het 'hartjes icoon' afgebeeld bij het lot van uw keuze. Deze favorieten vindt u terug onder de knop Mijn account > Mijn catalogus. Wij wensen u veel plezier bij het bekijken van het veilingaanbod, succes met bieden en hopen u 'Live Online' of in de veilingzaal te mogen treffen.
Sluiten8300-8327- Antieke en klassieke kleine meubelen
Op gedraaide kolompoot met driesprant (blad vastgezet)
diam 75, h 61 cm
8300-8327- Antieke en klassieke kleine meubelen
De vier treden met rood leder ingelegd
h 116/52 cm
met grijs marmeren blad en deurtje. Op zwenkwieltjes (één ontbreekt)
diam 43,5, h 77 cm
op gebogen pootjes met messing zwenkwieltjes. Het uitschuifbare paneel met ruit (recenter)
b 62, h 100, d 39 cm
met tussenblad (defect) en inlegwerk
67 x 44, h 74,5 cm
De gecontourneerde kap met snijstuk, waaronder één deur met ruiten in vakwerk
b 90, h 105, d 28 cm
met openslaande klep, waaronder vakwerk (spiegel ontbreekt). In het font twee laden
57 x 42, h 71 cm
Op driesprant (stukjes ontbreken)
Bovenblad wordt gedragen door S vormige steunen, geheel staande op voet. (beschadigingen)
h. 81 cm, b. 66 cm, d. 36 cm
Sotheby's Amsterdam, Property of a Princely Family and Other Aristocratic Estates, 19 December 2006, lot 87.
A pair of South German mahogany console tables; empire 19th century
met lessenaar met openslaande klep. In het front een lade. Op vier gedraaide poten
b 65, h 86, d 53 cm
Uitgevoerd met twee laden en kuipvormige lade, tussen de poten een verdieping met horizontale spijlen.
h. 77 cm, b. 55 cm, d. 37 cm
8600-8633 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Uitgevoerd met aan alle zijdes diep gestoken decoratie van tulpen, spijlen onder de rugleuning. Blauw velours zitting.
h. 81 cm, b. 60 cm, d. 57 cm
met kwabelementen en gestoken blad- en bloemmotieven
b 194 cm
met geschulpte zitting, dolfijn en acanthusbladeren. In hoogte verstelbaar
zithoogte 56 cm
met groene velours stoffering
[6]
met gestoken schelpornamenten en acanthusbladeren en geriete zitting en -leuning. Met drie losse zitkussens
b 157 cm
met auberginekleurige linnen bekleding. Op messing zwenkwieltjes
met gestreepte stoffering. Op acht taps toelopende poten
b 192 cm
met voluutvormige armleggers en grijsblauwe stoffering (restauratie)
b 210 cm
met geriete leuning en -zitting
alle met drie gestoken pijlen in de rugleuning en groene velours stoffering
De gespijlde rugleuning met gestoken korenaren. Hierbij iepenhouten armstoel, ca. 1900 met gespijlde rugleuning en gestoken rozet. Alle met gestreept zitkussen
[8]
met losse zitkussens
[6]
met gebloemde stoffering (restauraties)
met coromandelhouten armleggers, losse zitkussens en monogram AH
met grijze stoffering en los rolkussen. Op zwenkwieltjes
l 172 cm
met geriete leuning, dubbelgeriete armleggers en bordeauxrode losse zit- en leunkussens met florale motieven
b 138 cm
(restauraties)
met gestreepte damasten stoffering
met blauwe velours stoffering
met rood-wit geblokte stoffering
vijf van de zittingen bekleed met zwart paardenhaar, één in de katoen (één h-regel defect)
met getorste regels, stijlen en spijltjes. Met geriete zitting
Onderzijde met brandstempel.
h. 107 cm,
met gestoken dolfijnen op de armleggers en los zitkussen
8800-8885 - Design meubelen
Aluminium met zwart leder
8800-8885 - Design meubelen
Verchroomd stalen buizen met zwart lederen bekleding en rolkussen (gaatjes in de zitting)
8800-8885 - Design meubelen
Verchroomd staal met zwart leder (scheur in leder, gebruiks- en oxidatiesporen)
8800-8885 - Design meubelen
Zilverkleurig draadstaal en bruin canvas doek
8800-8885 - Design meubelen
met geaderd zwart marmeren blad (restauraties). Op verchroomd stalen kolompoot met viersprant
198 x 120, h 71 cm
8800-8885 - Design meubelen
op twaalf stelbare stalen poten
b 366, h 242, d 45 cm
8800-8885 - Design meubelen
met groene corduroy stoffering en los zit- en hoofdkussen
8800-8885 - Design meubelen
met rode stoffering. Draaibaar
8800-8885 - Design meubelen
met oranje opaalglazen kap en voet. Dimbaar
h 195 cm
8800-8885 - Design meubelen
met tussenblad van gevlochten rotan (beschadigd). Het blad ingelegd met mozaïk van keramische tegeltjes
150 x 50, h 44 cm