Amount: [3]
Amount: [3]
driemaal papier, 35 x 35 cm.
Amount: [1]
zeefdruk, 71 x 56 cm., gesigneerd en genummerd '75/75. Herkomst: AAG, Amsterdam, 29 May 2002, lot 253.
Amount: [1]
65 x 50 cm.
Amount: [2]
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 30 x 40 cm. en tekening, gesign. r.o., '71, 35 x 47 cm.
Amount: [1]
board, 32 x 32 cm.
Amount: [1]
gemengde techniek, gesign., 1998, h. 38 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 2005, 40 x 60 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., '81, 40 x 60 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 2002, 95 x 145 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 2015, 50 x 65 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 2013, 70 x 60 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. r.o., 1980, 60 x 80 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 2005, 38 x 58 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 1998, 93 x 75 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 35 x 50 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 1977, 95 x 95 cm.
Amount: [2]
tweemaal board, gesign., 1968, 20 x 30 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 1968, 40 x 50 cm.
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 2000, 60 x 50 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 69 x 118 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., '79, 48 x 65 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 40 x 60 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 2013, 70 x 60 cm.
Amount: [4]
35 x 40 tot 45 x 50 cm.
Amount: [vds]
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 1976, 75 x 95 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 2005, 52 x 71 cm.
Amount: [1]
board, gesign. l.o., '81, 23 x 40 cm.
Amount: [1]
Amount: [ds]
Amount: [1]
board, gesign. l.o., 2001, 37 x 50 cm.
Amount: [1]
Amount: [ds]
Amount: [1]
doek, gesign. l.o., 2016, 85 x 65 cm.
Amount: [1]
doek, verso op spieraam gesigneerd, 60 x 90 cm.
Amount: [vds]