Sluiten6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 79/200, 50 x 55 cm.
Drieluik
driemaal papier, 35 x 35 cm.
Corridor Store Front (Project) 1500 Square Feet Space Area - height 12 feet, 1966-1967
zeefdruk, 71 x 56 cm., gesigneerd en genummerd '75/75. Herkomst: AAG, Amsterdam, 29 May 2002, lot 253.
offset, signed and numbered 75/75
'Les capitales du Marché commun et Londres'. Portfolio, incompleet, met vijf kleurenetsen
65 x 50 cm.
Teruggetrokken / Withdrawn
Hierbij tekening door Deirkauf
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 30 x 40 cm. en tekening, gesign. r.o., '71, 35 x 47 cm.
Abstracte compositie
board, 32 x 32 cm.
Zonder titel
gemengde techniek, gesign., 1998, h. 38 cm.
Gezicht vanaf het IJ op het Centraal Station
board, gesign. l.o., 2005, 40 x 60 cm.
Gezicht op het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
board, gesign. l.o., '81, 40 x 60 cm.
Gezicht op de Keizersgracht 319-337
doek, gesign. l.o., 2002, 95 x 145 cm.
Gezicht op de Keizersgracht 317-325
board, gesign. l.o., 2015, 50 x 65 cm.
Gezicht op het tuinhuis aan de Keizersgracht 374
doek, gesign. l.o., 2013, 70 x 60 cm.
doek, gesign. r.o., 1980, 60 x 80 cm.
board, gesign. l.o., 2005, 38 x 58 cm.
Gezicht op de Keizersgracht 319 en 321
board, gesign. l.o., 1998, 93 x 75 cm.
Afgemeerde schepen bij het Oosterdok, Amsterdam
doek, gesign. l.o., 35 x 50 cm.
Gezicht op de Keizersgracht 333-345
board, gesign. l.o., 1977, 95 x 95 cm.
Tweemaal schilderij met Griekse tempel
tweemaal board, gesign., 1968, 20 x 30 cm.
Kerk aan het water
doek, gesign. l.o., 1968, 40 x 50 cm.
doek, gesign. l.o., 2000, 60 x 50 cm.
Gezicht op de Keizersgracht 317 tot 331
board, gesign. l.o., 69 x 118 cm.
Winterse gracht, Amsterdam
board, gesign. l.o., '79, 48 x 65 cm.
Gezicht op de Prins Hendrikkade
board, gesign. l.o., 40 x 60 cm.
board, gesign. l.o., 2013, 70 x 60 cm.
Tweemaal zelfportret en tweemaal compositie met naakt
35 x 40 tot 45 x 50 cm.
[4]
Diverse schilderijen
[vds]
Gezicht op de Keizersgracht 333 tot 351
board, gesign. l.o., 1976, 75 x 95 cm.
board, gesign. l.o., 2005, 52 x 71 cm.
board, gesign. l.o., '81, 23 x 40 cm.
Diverse schilderijen en tekeningen
Diverse schilderijen, mannelijk naakt
[ds]
Gezicht op daken, Amsterdam
board, gesign. l.o., 2001, 37 x 50 cm.
Grote collectie schetsen
Diverse schilderijen
[ds]
doek, gesign. l.o., 2016, 85 x 65 cm.
Interieur met twee naakten
doek, verso op spieraam gesigneerd, 60 x 90 cm.
Diverse schilderijen, portretten
[vds]