Sluiten4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Uitgestrekt Indonesisch landschap met jagers op de voorgrond
doek, gesign. l.o., 50 x 63 cm.
4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Landscape Java
oil on panel, remains of a signature lower middle, 33 x 47 cm.
Provenance: private collection, Amsterdam
Piazza San Marco, Venezia
doek, gesign. r.o., 38 x 55 cm.
oil on canvas, signed lower right
'Besuch beim Einsiedler'
board, gesign. r.o., 31 x 21 cm.
Paardenkarren op een zandpad in een uitgestrekt landschap
doek, gesign. l.o., 40 x 61 cm.
Boer met koeien op een pad, Limburg / Vrouw met hout bij een pad
tweemaal board, gesign., 16 x 23 cm.
Vrouw met schapen bij een stal, Drenthe
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 34 x 50 cm.
Twee jongens op een stenen bruggetje spelend met een hagedis, Capri
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, kleine beschadigingen aan doek, 33 x 52 cm.
Two boys playing with a lizard, oil on canvas, unframed, signed lower right, small damages to the canvas, 33 x 52 cm.
Eenden aan de waterkant
paneel, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Stilleven met rozen en fruit
doek, gesign. r.o., 40 x 55 cm.
Gondels bij Venetië
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 55 x 45 cm.
View on Venice, oil on canvas, signed lower left
Eenden aan de waterkant
board, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Portret van een jongen en portret van een meisje
tweemaal olieverf op board, gesign., gedateerd Amsterdam 1835,
two paintings, oil on board, signed and dated Amsterdam 1835
Pinken in de branding
aquarel, gesign. r.o., 41 x 31,5 cm.
Landschap bij de IJssel met knotwilgen langs ondergelopen uiterwaarden
doek, gesign. l.o., 26 x 41,5 cm.
Bloemstilleven
paneel, ongesign., herkomst: Familie van de kunstenares, 60 x 45 cm.
Zomerse dag op het strand van Zandvoort
potlood en aquarel, gesign. l.o., 19 x 33 cm.
Interieur van de kathedraal van Rouen
doek, gesign. l.o., 1883, 50 x 30 cm.
oil on canvas, signed lower left
Figuren op een brug in de avond, mogelijk de Leliegracht, Amsterdam
houtskool, gesign. l.o., 52 x 70 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Musicerend gezelschap
doek, gesign. r.o., kleine beschadigingen aan de verf, niet ingelijst, 86 x 101,5 cm.
Twee koeien in een weiland
doek, niet ingelijst, gerestaureerde scheur, gesign. r.o., 1909, 50 x 85 cm.
Schepen in de haven van Dordrecht
houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm.
Twee paarden
maroufle, beschadigingen aan de verf, gesign. r.o., 13 x 20 cm.
Studie van een zittende vrouw
houtskool, ongesigneerd, 34 x 34 cm.
Stilleven met anemonen in een gemberpot
doek, gesign. m.o., 50 x 40 cm.
Portret van een meisje, 'Hollandaise' (1904)
board, gesign. r.b., 1904, verso etiket, 54 x 34 cm.
oil on board, signed with monogram upper right, dated 1904
Strand bij IJmuiden
doek, gesign. l.o., 32 x 50 cm.
La Rochelle
potlood en aquarel, gesign. r.o., 29 x 41 cm.
Provenance : collection Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Watercolour, gouache, crayon/papier, signed lower right
Vrouw staand voor de etalage van een kunsthandel
aquarel en pastel, gesign. r.o., 1917, 30 x 17 cm.
Berglandschap bij Positano
marouflé, gesign. l.o., 1924, herkomst: ex. Collectie S.B. Slijper, Blaricum, 35 x 50 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Schelpenvisser met paardenkar in de branding
doek, gesign. r.o., 76 x 105 cm.
Vrouw op een akker, Drenthe (ca. 1885)
olieverf op papier op paneel, ongesign., 25,5 x 34 cm.
Provenance: particuliere collectie Amstelveen
De jager. Deze gouache is een voorstudie voor het schilderij 'De jager' uit 1913, in de collectie van het Kröller Müller Museum.
inkt en gouache, ongesigneerd, afmeting volledige blad 12 x 14 cm.
ink and gouache, unsigned
Cassiere
aquarel, monogram l.o., '31, 18,5 x 19,5 cm.
Fragment uit een olieverfstudie 1925, boerenwoning te Wapenveld
maroufle, ongesign., 24 x 33 cm.
Bij de boerderij
maroufle, beschadigingen aan de verf, gesign. r.o., 22 x 28 cm.
Ommuurde boomgaard
tekening, beschadigingen aan papier, gesign. r.o., 1923, 21 x 28 cm.
Lentebloesem
maroufle, gesign. l.o., 1916, niet ingelijst, 30 x 35 cm.
Bloemsemboom in een veld
maroufle, gesign. r.o., 1910,
Bloemenveld bij een oude schuur
maroufle, gesign. l.o., 1907, 34 x 51 cm.
Tuin met bloemen en bomen bij een boerderij
doek, gesign. l.o., 1907, 35 x 49 cm.
Bloemen in een gemberpot
board, gesign. l.o., 1916, 40 x 34 cm.
Berkenboom
board, gesign. l.o., 1903, 41 x 33 cm.
Bloemstilleven
doek, beschadigingen, gesign. l.o., '09, 45 x 37 cm.
Bomen
doek, gesign. r.o., 1905, niet ingelijst, 32 x 41 cm.
Bomen
maroufle, ongesigneerd, beschadigingen aan de verf, 33 x 47 cm.
Dennenbos
board, gesign. l.o., 1907, 35 x 50 cm.
'Herinnering aan Concarneau'
potlood, gesign. l.o., juni 1928, 17 x 25,5 cm.