5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Franse school, 19e eeuw
Elegant gezelschap on een kasteeltuin
doek, niet ingelijst, beschadigingen aan het doek, 55 x 73 cm.
Taxatie: € 160 - € 300
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400