Sluiten0600-0870 - Zilverwerk
ronde zuil op ronde geribde voet, met bobèches, mt. J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist 1906/?1908, gestempeld zwaardje 1e/2e gehalte,
h 23 cm, 784 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model en met ajour met schubmotieven, mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1918, 2e gehalte,
diam 12 cm, h 12 cm, incl. hengsel, 109 gr,
0600-0870 - Zilverwerk
opstaande geribde rand met twee grepen, lettermonogram in het midden, mt. Fa. J.M van Kempen Voorschoten 1887 2e gehalte,
l 51 cm, br. 33 cm, h 5,8 cm,1633 gr.
(1)
0600-0870 - Zilverwerk
ovaal geribd model, bestaande uit, theepot met hoornen greep, scharnierende deksel, theekistje met scharnierden deksel en houten knop, roomkannetje en suikercoupe, mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1901, 2e gehalte,
h 15, br 23 cm, h 10 cm, h 10,8 cm, h 8,5 cm, bruto 954,6 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
met gecanneleerde zuilen op vierkanten voet, mt. G.L.J. Reeser & Zn. Den Haag 1906, 1e gehalte
h 21 cm, bruto 1181 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rechthoekig langwerpig model met houten binnenbak, mt. Gerritsen & Van Kempen Zeist 1939, 1e gehalte,
23 x 13 x6 cm, bruto 840 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
bewerkt met o.a. bloemmotieven, mt. draakje(niet geïdentificeerd) in cassette,
1400 gr.
[27]
0600-0870 - Zilverwerk
heften met inkepingen versierd, ijzeren lemmeten tafelmest, mt. Willem Schutter Groningen 1839 en lemmet gemerkt Hintze en E. Herder, dessertmessen mt. F. Brugsma 1880-1924 Groningen, belastingstempel 1893-1905, lemmet gemerkt E. Herder Abr. Sohn,
bruto gewicht 2907 gr.
[33]
0600-0870 - Zilverwerk
strak gecontourneerd acfhthoekig model, mt. LW(niet geïdentificeerd), gemerkt 830S,
20,3 x 20,3 cm, 14 x 14 cm, 420 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
ajour versierd met o.a. spijlen, mt. ZxxxS(niet geïdentificeerd) Amsterdam 1950, 2e gehalte,
l 24 cm, 346 gr,
0600-0870 - Zilverwerk
rond en balustervormig model met paar zoutlepeltjes, mosterdpotje met voluutvormige greep en scharnierende deksel mosterdpot, gemerkt winkelier Roelof Citroen 830, belastingstempel Buitenlandse werken 1906- 1953,
diam 20 cm, max h 7,5 cm, min h 2,5 cm, bruto 515 gr.
[8]
0600-0870 - Zilverwerk
vaasje mt. Van Kempen & Begeer Zeist, 1e gehalte de ander 1938 , 2e gehalte, kandelaars mt. Gerritsen & van Kempen Zeist 1953
deukjes bij vaasjes, randschade kaarsendhouders
h ca. 20 cm, h 8 cm, bruto 638 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
ovaal gebold model met gecontourneerde randen, bestaande uit theepot en koffiepot met zwart houten handvaten, suikerpot en melkkan, mt. R Stewart Sheffield 1933, 1e gehalte,
h 23 cm, h 16 cm, h ca. 11 cm, bruto 2149 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
met pauwenversiering en staand op vier pootjes, grepen in strikvorm, mt. J. de Vries Leeuwarden 1927, 2e gehalte,
één pootje verbogen
l 36 cm, br 21 cm, 486 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op vierkanten voet met versieringen, mt. onduidelijk, 1911, 2e gehalte, met bobèches,
h 16,5 cm, bruto 788 gr.(voet verzwaard)
0600-0870 - Zilverwerk
ajour en met oplopende rand versierd met parelband, grepen geïntegreerd in de rand, mt. J.M. van Kempen Voorschoten 1912, 2e gehalte, met glazen blad voorzien van zilveren ringgrepen,
l. 55 cm, 1525 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op ronde voet, met inscriptie aangeboden door Jhr. J. van Vredenburgh, Bergen op Zoom 1913, mt. H. Matthews Birmingham 1911, sterling,
h ca. 18 cm, bruto 535 gr.(voet verzwaard)
0600-0870 - Zilverwerk
tonvormig geribd model, mt. H.F.J. Kaub Utrecht 1918/1930 winkelier C.L. J. Begeer, Utrecht 1928, 1e gehalte,
h. 10 cm, 31 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
balustervormig mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1912, kannetje met ebbenhouten greep, mt. F. de Groot Boersma Sneek/Bussum 1923, beide 2e gehalte,
knopje kan iets verbogen
h 20 cm, h 16 cm, bruto 439 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
genummerd en gemerkt 830,
diam 24, 5 cm., 1034 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. H.G. Momm Nijmegen 1878, 1e gehalte, soeplepel met Haags-lof, mt. Fa. J.M. van Kempen, jaarletters, 1886(2), 1815(1) en 1918(3), 2e gehalte,
ca. 1240 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
punt/spitsmodel steel, mt. W.H. Woortman Amsterdam 1860, 1e gehalte, met etui,
1480 gr.
[24]
0600-0870 - Zilverwerk
model puntfilet mt. Zilverfabriek Voorschoten 1940 en mt. G & B van Wezel 1940, bestaande uit: twaalf tafelcouverts, twaalf dessertcouverts (2 vorken ontbreken) twaalf viscouverts, twaalf tafelmessen, twaalf dessertmessen, veertien stuks dienbestek, tien stuks klein dienbestek, met ieder cassette twaalf taartvorken en twaalf theelepels, 2e gehalte,
weegbare zilver circa 6000 gr.
[143]
0600-0870 - Zilverwerk
model puntfilet, bestaande uit twaalf tafelcouverts, twaalf dessertcouverts, twaalf viscouverts, twaalf dinermessen en twaalf dessertmessen, sauslepel, groenteopscheplepel en twaalf messenleggers, twaalf taartvorkjes, twee meestertekens Gerritsen & Van Kempen Zeist 1960 Van Kempen en Begeer Zeist 1963/64, 2e gehalte, in gelakt houten ladekastje met drie lades,
ca. 5000 gr.(excl. messen), afm. ladekastjes 22 x 35 x 50 cm.
[112]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. D. van Outvorst jr. Amsterdam 1934, 1e gehalte,
541 gr.
[12]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. onduidelijk, 1943, keurkamer Amsterdam, 2e gehalte, één couvert mt. J. Zinger Amsterdam 1938, 1e gehalte,
766 gr.
[14]
0600-0870 - Zilverwerk
verschillende modellen en meestertekens, voornamelijk 2e gehalte,
1140 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
model Haags-lof en Hollands glad, mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1882, twee lepels verschillende jaarletters en een met monogram, 2e gehalte
625 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
diverse modellen en meestertekens, voornamelijk 2e gehalte
631 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten zes couverts jrl. 1874 en twee en een vork jrl 1882, verso lettermonogram, set messen bestaand uit drie tafel- en drie dessert messen mt. Fa. Aubert & Zn. Den Haag/Voorburg 1974,
bruto 1250 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. N.V. Zilverfabriek Voorschoten 1946, enkele met latere jaarletter, bestaande uit twaalf grote couverts, twaalf kleine couverts, tien puddinglepels(één kleiner model), vier vleesvorkjes, twee botermesjes, één soepopdienlepel, twee pasteischeppen, één grotere pasteischep, twee groentelepels, twee puddinglepels, paar en een enkele sauslepel, twee aardappellepels, een gemberlepeltje, acht tafelmessen, twaalf kleine messen(afwijkend model) en acht vruchtenmessen, 2e gehalte,
bruto 6613 gr.
[96]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. J. A.A. Gerritsen Amsterdam & Zeist 1934, 2e gehalte,
763 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk rond model met kam, diverse meestertekens en jaarletters, bestaande uit: twaalf tafelcouverts, twaalf dessertcouverts met mt. Helweg & zn. Wed. Helweg, veertien boter/vismesjes-, tien opdienlepels en vorken en acht klein opscheplepels(diverse stijlen en periodes), hoofdzakelijk 2e gehalte, cassette met grepen en drie lades en klep, interieur met groen vilt bekleed,
cassette met defecten
weegbaar zilver ca. 3780 gr.
[81]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met parelrand, bestaande uit negentien tafelcouverts en twee vorken, zestien dessertcouverts en acht lepels, drie diverse paar opscheplepels, visschep en twee stuks divers, mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten verschillende jaarletters, 2e gehalte
weegbaar zilver 4786 gr.
[89]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij soepopdienlepel, mt. J.A.A. Gerritsen Zeist 1934, divese makers en jaarletter, alle 2e gehalte,
ca. 620 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
verschillende modellen, voornamelijk 2e gehalte,
1350 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met kam, bestaande uit negen tafelvorken, dertien tafellepels, vijftien dessertlepels, acht dessert vorken, paar groentelepels, mt. J.M. van Kempen Voorschoten, 2e gehalte, diverse jaarletters o.a. 1893 en 1913, en model puntfilet drie lepels en twee vorken, vroeg 19e eeuw, 2e gehalte,
ca. 2406 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met opstaande ajourrand parelband versiering en geintegreerde grepen, , mt. J. Vos & co. Haarlem/s-Hertogenbosch 1919, 1e gehalte,
l 34 cm, 756 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
versierd en gegraveerd met bloem, blad- en vruchtmotieven, mt. Zaini Yogjakarta, gemerkt 800/000, BWG,
kommetje met deukjes
diam 21 cm, ca. 200 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij theebus, kandelaber en vaasjes, alle bewerkt, enkele gemerkt, 800TT kandelaber, theebus THS800, vaasjes 800 MH en 800 DWH,
max h 17 cm, min 2 cm, diam. max 11 cm, min 5,7 cm, bruto 824 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
diepe ronde deels gehamerd schaal o.a. versierd met maskers, decoratieve gravering onderzijde, geen keuren aangetroffen, twee lotus vormige gehamerde schalen, één gemerkt 800, de kleinste met gravure AAN DE VRUCHT HERKEND GIJ DE BOOM en gemerkt Frans 1893 - import,
deukjes,
diam 27 cm, diam 28 cm, diam 24 cm, 1282 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
alle gehamerd en met versierde golvende randen met bloem-, blad- en motieven, de kleinste ook met pauwendecoratie, getekend resp . 800NZ(niet geïdentifiiceerd), 800KSP(geïdentificeerd Djokja.nl)en 800 WC(geïdentificeerd), BWG,
l 24 cm, l 20 cm, diam 14 cm, 674 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerde schaal met golvende ajour rand, geheel versierd met bloem-, blad- en vruchten motieven, geen keuren aangetroffen,
diam 35 cm, 947 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerde gelobde schaal met versierde opstaande rand gemerkt 800ste en lepel gemerkt 800PK(niet geïdentificeerd), rug met ophangring, kantoorkamerkeur en vermoedelijk jaarletter E=1914,
diam 20,5 cm, l 15 cm, l 13 cm, bruto 486,6 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
vaas mt. Gerritsen * Van Kempen Zeist 1930, theelepels mt. fa. Driessen Utrecht 1919-1943, bekers mt. Fa. N.V. Zilverfabriek Voorschoten met cassette en mt. Van Kempen en Begeer, schaaltje gemerkt mt. CGH en jaarletter 1959, 2e gehalte,
h 17,5 cm, h 7 en 7,5 cm, l 17,5 cm, bruto 548,2 gr. vaas voet verzwaard
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij "filling spoon", en luciferdooshouder met oud-Hollandse voorstelling, voornamelijk 2e gehalte,
bruto ca. 1134 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk thee- en koffielepels, waarbij vergulde set theelepeltjes, 2e gehalte,
ca. 993 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij suikermandje 1884, bonbonbakje Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1916, Art Deco en twee roomkannetjes, 2e gehalte,
max h 12,5 cm, min 7,4 cm, 768 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
op klauwpootjes, getekend imitatiekeur Amsterdam en gehalte keur zwaardje 1e/2e gehalte 1814-1906,
l 8 cm, bruto 202 gr.
[4]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Zaanlandsche Zilversmederij Haarlem/Amserdam 1932(kannetje), 1940, 2e gehalte, suikerschepje jl. 1828, tang 1922,
400 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
een geribd gebogen model 1847, 2e gehalte en een langwerpig versierd met gegraveerde diagonale lijnen, geen keuren aangetroffen,
defectje
l 8 cm l 8,5 cm, 139 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
flacon met foedraal en hierbij een los foedraaltje,
gouden dopje met scheurtje
max h 13 cm, min h 12 cm,
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
beide sets met bokkepoot steeluiteinde, vorkjes mt. A. Kuijlenburg Pz 1861/1882 Schoonhoven, hieribj paar zuurvorkjes en mosterdpotlepeltje, 2e gehalte, de sets met etui,
160 gr.
[23]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij zeven taartvorkjes en vingerdoekring, voornamelijk 2e gehalte,
322,8 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij natfruit lepel, diverse gehaltes,
bruto 750 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
l 16 - 6,5 cm, h 10 - 1 cm, bruto 433 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk 2e gehalte,
532 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
hierbij een gelegenheidslepel, voornamelijk 2e gehalte,
670 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij paar zoutvaatjes, voornamelijk 2e gehalte
504 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
couverts rond model met kam, voornamelijk 2e gehalte
bruto ca. 2000 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
dubbele filetrand, rond model, mt. Fa. J.M van Kempen Voorschoten 1920, 2e gehalte,
419 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk 2e gehalte
bruto 969 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij eierlepel, voornamelijk 2e gehalte,
727 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
pasteischeppen mt. Daniel van Outvorst Jr. Amsterdam 1911. winkelier Fa. A. Bonebakker & Zoon, 1e gehalte en diverse is 2e gehalte,
496 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. A. Kuijlenborg Schoonhoven 1906, en een afwijkend mesje, 2e gehalte met blauwe cassette. Hierbij set van tien puntfilet messen, zes tafel en vier dessert, diverse meestertekens,
weegbare zilver 623 gr.
{zkj en cassette]
0600-0870 - Zilverwerk
gehamerde doos met houten interieur, mt. C.M. Cohr Fredericia en twee diverse kristallen theebussen en kannetje met zilveren monturen, diverse meestertekens en jaarletters, 2e gehalte,
10 x 14 cm, doos bruto 230 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met ringetjes en gravures, deels verguld, diverse meestertekens , lepels jaarletters o.a 1923, 1925, 1938, hierbij zes BWG visvorken,
103 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
theebus op pootjes en rijk versierd, vergulde binnenzijde gemerkt mt. onduidelijk en winkelier N.S. Gottlieb o.a. Amsterdam, 2e gehalte, snuifdoosjes bewerkt, één met vergulde binnenzijde e, mt. Gebrüders Kühn Schwäbisch Gmünd, vanaf 1860, 925 gehalte,
deksel niet goed sluitend
h 13,5 cm, 307 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met voorstelling in hoogreliëf van gevechtscene buiten de kasteelmuren, de rand met cartouches en gevechtsattributen, gemerkt met pseudo keuren, scharnierende deksel, 2e gehalte,
diam 14 cm, h 5 cm, 387 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met dubbele adelaar in de bodem en cartouche met teksten dateringen, mt. beschadigd, 84 zolotniki, ZII gekeurd,
greep verstevigd
l 20 cm, 129 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
bloembladvormig, versierd met zwaan- en bloemmotieven, geen keuren aangetroffen,
32 x 15,8 cm
0600-0870 - Zilverwerk
onduidelijk gemerkt,
h 17,5 cm, bruto 93,5 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
hengselmandjes en coupes,
met defecten
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk dinergerei, 2e gehalte,
2470 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
vele theelepelsetjes, voornamelijk 2e gehalte,
814 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder pijpenwroeter en naaldenkoker, kristallen flacon met zilveren montuur en Zuidoost Azië bewerkte sirih doosjes, 2e gehalte en BWG,
bruto 134 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
tiendelig miniatuur ameublement, bestaande uit een tafel, twee zitbanken, vier stoelen, twee schommelstoelen en voetenbankje, ongemerkt, mogelijk Zuid-Europees werk,
één pootje defect
h stoeltjes 4,3 cm, doorsnede tafeltje 7,3 cm, 26,2 gr.
[10]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. onduidelijk(niet geïdentificeerd) Amsterdam 1771, mandje met ajour band en hengsel, mt. A. van Groeneveld 1821-1832 Utrecht, 2e gehalte,
scheurtje strooi lepel, minieme randherstelling mandje,
l 13 cm, diam 8 cm, h 4,5 cm (excl. hengsel)106 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder kabinet vorm met verso tekst "dit kabinet heb ik van doen / het is alweer een nieuw fatsoen", mt. K1 1887, mandvormig doosje met ophangringetjes en sponsje, 1868, gecontourneerd model mt. K3, 1847, snuifdoosje gecontourneerd, mt. GG10 1868
max h 4 cm, diam ca. 5 cm, br 5 cm, 94 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
één munten doosje met muntjes,
goud 4 gr, 120 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
0600-0870 - Zilverwerk
ronde en langwerpige met scharnierende deksel dozen gecontourneerde randen, blad op vier bladvormige pootjes, mt. dozen J. H. Smits Amsterdam 1862, blad mt. Lodewijk van Grasstek Amsterdam 1859, 2e gehalte,
deukjes
br 14 cm, br 13 cm, l 30 cm, 1280 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op hoge geribde voet en geribd hengsel, pseudo keuren Sneek , mt. F. de Groot Boerma Sneek/Bussum/Sneek 1909-1949, belastingstempel I 1906-1953,
herstellingen rand, verbogen
h 14 cm, l 28 cm, 846 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
op tang geen keuren aangetroffen, lepel schuitvormige bak, mt. HS(onduidelijk) 1838 2e gehalte
hoorn stukje los, restauraties
l 28 cm, l ca. 34 cm,
0600-0870 - Zilverwerk
rond model op klauwpootjes Georgiaanse stijl met lettermonogram EN, mt. Martin, Hall & Co (Richard Martin & Ebenezer Hall) Sheffield 1895, sterling, mandje met grepen mt,
diam 26 cm, l 20,8 cm, 763 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
langwerpig met afgeronde hoeken, geribde versieringen, knop van scharnierende deksel in vorm van opgerolde slang, donker houten greep, mt. en winkelier teken Nanno Folmer Groningen 1842, en getekend onduidelijk keurtje, 2e gehalte, theezeef en houder, samengesteld, diverse keuren,
h. 12 cm, h 7,5 cm, bruto 452 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
schuitvormige bak, mt. VV99, 2e gehalte, bowlepel onduidelijk gekeurd, eierlepel mt. J.M. van Kempen Voorschoten 1916, 2e gehalte,
deukjes bak soeplepel en bowllepel
l 32 cm, l 73 cm, l 24 cm, bruto 284 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
porseleinen, kristallen en steengoedflacons,
h 13 cm, h 8,5 en h 7,8 cm, h
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
bloemvormig staand op ronde voet met latere wapengravure, mt. J. van der Hegge, s-Gravenhage 1718, provinciale leeuw, stempel gekroonde V,
diam 29,3 cm, 618 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
comfoor met houten steel mt. Fr.ederik van Strant II 1727-1754 Amsterdam 1737, pijp en blaker geen keuren aangetroffen,
blaker defect
h 2 cm, diam 4 cm, l 7 cm, l 9 cm, 3 x 3,7 cm, bruto 21 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
trommelaar mt Jan Borduur 1731-1766 Amsterdam 1759, hoepelaar mt. Jan Banket 1747-1789 Amsterdam 1751.
3,5 x 2,2 x 2,9 cm, 2,,5 x 1,7 x 1,7 cm, 16.8 gr. samen 29,8 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
kelkvormig model op gebold ronde bewerkte gehamerde voet, kelk met twee gegraveerde medaillons, bladguirlandes en acanthusbladversieringen, naammonogram graveringen OCS HAFLIO(?) 1801 en BFD in medaillons enED en BCD, onderzijde voet monogrammen HBJHD en BC, rand en voet licht verguld, mt. Nils Petter Sunding Sundsvall, jrl Z2=1806,
rand iets vebogen en deukjes
diam 14,5 cm, h 21 cm, 303 gr.
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder ONEDEL cachet, penhouder 800/000, suikerklontjestang, twee zuurvorkjes, 1e, 2e en 3e gehalte,
max l 16 cm, min 8 cm, bruto 218 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met monogram, gemerkt mt. en 800/000, bakje getekend met karaktermerk,
bakje diam 11,5 cm, bruto ca. 853 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met gecontourneerde geribde rand, ajour met o.a. spijltjes motieven, de twee grepen geïntegreerd, mt. Hoogteiling & Presburg Haarlem 1928, 2e gehalte,
34 x 24 cm, 470 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
ronde pot op achthoekige voet, mt. A & J Zimmerman Ltd. Birmingham 1921 met bijbehorende blauw glazen inktbakje, asbak mt. George Betjemann & Sons Ltd Londen 1932, banden mt. Gebr. Atkins Sheffield 1923 en 1928, alle sterling,
asbak kleine beschadigingen aan een zijde
br 12,5 cm, l 8,5 cm, 4 x 4 cm, bruto 765 gr.(voet inkpot verzwaard)
[4]