5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Fedor van Kregten (1871-1937)
Koeien bij aan de waterkant
doek, gesign. r.o., 25 x 38 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Overboden