Catalogusnummer: 4860
Isaac Israels (1865-1935)
Maison Hirsch, Amsterdam
ets, gesign. r.o., No. 18, 18 x 12 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200