5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Willem Gerard Hofker (1902-1981)
ets, gesign. in de plaat, 25 x 23 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220