5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Charles Roelofsz (1897-1962)
doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden