020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4953
Joop Kropff (1892-1979)
Bloemen in een vaas
board, gesign. l.o., 45 x 35 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140
Overboden