5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Paintings, watercolours, drawings and prints
Frans Lebret (1820-1909)
Twee olieverfstudies van een paard en een schaap
tweemaal olieverf op papier op paneel, gesign. met atelierstempel, niet ingelijst, 20 x 32 cm. en 16 x 20 cm.
Estimate: € 120 - € 180
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240