Frans Lebret (1820-1909)
Drie olieverfstudies van een kalf
driemaal olieverf op papier op paneel, niet ingelijst, één gesign. r.o., één gesign. met atelierstempel, één ongesign., 17 x 20 cm. en 20 x 25 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800