5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)
houtskool, gesign. r.o., 23 x 41 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Overboden