1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974962
Catalogusnummer: 4845
Frans Lebret (1820-1909)

Twee olieverfstudies van een paard en een schaap

tweemaal olieverf op papier op paneel, gesign. met atelierstempel, niet ingelijst, 20 x 32 cm. en 16 x 20 cm.

Taxatie: € 120 - 180
Hamerprijs:

Totale kosten: €