3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4541
Wilhelmus Petrus van Geldorp (1832-1900)
De speelgoedverkoper
33 x 23 cm.
gesign. l.o., 1862
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Hamerprijs:
€ 420