3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4542
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)

Bomen aan een meer

inkt op papier

30 x 42 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100