Japan, twee Imari dekselvazen, Edo periode,
elk gedecoreerd met pioenrozen en chrysanten, de dekselknoppen in de vorm van een fo-hond (een deksel gerestaureerd), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Japan, two Imari jars and covers, Edo period, each decorated with peony and chrysanthemum, the finials shaped as a fo-dog (one cover restored), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200