Japan, Imari scheerbekken en schotel, Edo periode,
het bekken gedecoreerd met pioenrozen en boeddhistische leeuwen (randchipjes), de schotel met rivierlandschap en bloemen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Japan, Imaro shaving basin and dish, Edo period, the basin decorated with peony and buddhist lions (small rim chips), the dish with river landscape and flowers, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220