Catalogusnummer: 2956
Japan, Imari scheerbekken en schotel, Edo periode,

het bekken gedecoreerd met pioenrozen en boeddhistische leeuwen (randchipjes), de schotel met rivierlandschap en bloemen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

diam. 26,7 en 31,5 cm

Japan, Imaro shaving basin and dish, Edo period, the basin decorated with peony and buddhist lions (small rim chips), the dish with river landscape and flowers, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220